Hakkımızda

Okulumuz 30 yıllık eğitim öğretim tecrübesi bulunan deneyimli kurucu kadrosu  ile 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında hizmet vermek üzere kurulmuştur. Okul öncesi eğitimde farkımız;güvenilir güler yüzlü, deneyimli öğretmenlerimizle ,öğrencilerimize nitelikli bir eğitim vermek her birinin çok farklı bireyler olduğunu dikkate alarak çocuğun severek ,koşarak isteyerek geldiği sıcak sevimli güvenli bir okul ortamı oluşturmaktır.Çocuklarımızın Eğitim Öğretim hayatının ilk adımı olan okul öncesi eğitim bu anlamda çok önemlidir.

 ‘’İyi bir çocuk yetiştirmek hazineler dolusu servetten daha değerlidir.  Çünkü çocuklar yaşayan hazinelerdir’’ ilkesi ile yola çıkarak geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı okulumuzda Matematik,Fen , Türkçe dil eğitimi, İngilizce , akıl oyunları ve Satranç derslerimizle Eğitim Öğretim hayatına  hazırlanırken  Değerler  Eğitimi ve Spor derslerimizle de kültürel ve kişisel gelişimlerini destekliyoruz.

Okulumuz 150 metrekare alan üzerinde  4 katlı olup geniş, ferah  7 derslik, 1 uyku odası,2 Sanat etkinliği odası olup 1 kapalı oyun ve beden eğitimi ve spor salonu ile 410 metrekare bahçesinde çocuk oyun alanları Mevcuttur.

Tüm Gün Bakım
Birebir İlgi
Okul Öncesi Hazırlık
Bol Etkinlik

Hizmetimiz

Eğlenceli Eğitim
Çocuklarınıza çocuklarımız gibi eğlenerek öğrenmesini sağlıyoruz
Sağlıklı Beslenme
Özel diyetisyen tarafından hazırlanan program ile sağlıklı beslenmelerini sağlıyoruz
Güvenlik
7/24 Güvenlik sistemi ile izlenen okulumuzda dışarıdan ve içeriden gelecek tehditlere karşı güvenlidir
Mutlu Alan
Çocuklarınızın her daim mutlu olabileceği bir ortam hazırladık
720
Saat Ders İşlendi
928
Yemek Yenildi
46
Saat Uyundu
65
Saat Oyun Oynandı
321
Veli ile Çay içildi

Kadromuzla Tanışın

Kadromuz çocuk gelişimi üzerine uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır.

placeholder

VİZYONUMUZ

Okul öncesi eğitiminde güvenilir tercih edilen seçkin bir kurum olmaktır.

 

 

 

MİSYONUMUZ

Özgüveni yüksek ,empati kurabilen ,doğaya ve çevreye duyarlı araştıran sorgulayan problem çözebilen ,,üreten, saygılı ,sevmeyi bilen ,milli ve manevi değerlerine bağlı akademik anlamda donanımlı öğrenciler yetiştirip okul öncesi eğitimde topluma örnek bir kurum olarak geleceğimizin güvencesi çocuklarımız ve onları bize emanet eden ailelerine kaliteli hizmet vermek görevimiz olup kurum olarak bunun için varız …